Onze Giesbers helden

Onze helden

Een team van specialisten.

Angelien Giesbers
Manager Facilitair
angelien@giesbers.nu
Babs Spieker
DTP-er
b.spieker@giesbers.nu
Boudewijn Post
Digital Designer
b.post@giesbers.nu
Britt Hendriks
Digital Designer
b.hendriks@giesbers.nu
Claudia Nibbeling
DTP-er
c.nibbeling@giesbers.nu
Corien Franken
Styliste
c.franken@giesbers.nu
Danny Momberg
Front-end Developer
d.momberg@giesbers.nu
Desmond de Jong
DTP-er
d.de.jong@giesbers.nu
Eddy Giesbers
DGA
eddy@giesbers.nu
Edwin Hop
Business Director
e.hop@giesbers.nu
Elske Weevers
Digital Designer
e.weevers@giesbers.nu
Eric van Tatenhove
Creative Director
e.van.tatenhove@giesbers.nu
Evert Harmsen
Logistiek & Decorbouw
e.harmsen@giesbers.nu
Fabian Vinkenvleugel
ICT
f.vinkenvleugel@giesbers.nu
Ferdinand Lam
Creative Director
f.lam@giesbers.nu
Floris Veldman
DTP-er
f.veldman@giesbers.nu
Frank van Haeren
Logistiek Medewerker
f.van.haeren@giesbers.nu
Freek Stoltenborgh
Fotograaf
f.stoltenborgh@giesbers.nu
Gabriel Mutter
Front-end Developer
g.mutter@giesbers.nu
Geert-Jan van den Top
Motion Designer
gj.vandentop@giesbers.nu
Gertjan Massop
Creative Director
g.massop@giesbers.nu
Gwenny Munter
Producer
g.munter@giesbers.nu
Hanneke Nijhuis
DTP-er
h.nijhuis@giesbers.nu
Hans de Vries
Vormgever
h.de.vries@giesbers.nu
Herman te Mebel
Art Director
h.te.mebel@giesbers.nu
Jeanet
P&O Administratie
welkom@giesbers.nu
Jorg Giesbers
Controller
j.giesbers@giesbers.nu
Julian Plaschek
Teamleider DTP
j.plaschek@giesbers.nu
Kamilla Notten-Moors
Administratie
k.moors@giesbers.nu
Karin Hofman
Vormgever
k.hofman@giesbers.nu
Kevin de Jongh
DTP-er
k.de.jongh@giesbers.nu
Kevin van Dam
Front-end Developer
k.van.dam@giesbers.nu
Kim van Ginkel
Vormgever
k.van.ginkel@giesbers.nu
Laurens Derks
Online Marketeer
l.derks@giesbers.nu
Linda de Jonge
Vormgever
l.de.jonge@giesbers.nu
Linsey van Rijswijk
Art Director
l.van.rijswijk@giesbers.nu
Lisette van Altena
Fotograaf
l.van.altena@giesbers.nu
Loes Weggemans
DTP-er
l.weggemans@giesbers.nu
Marc Nijborg
Art Director
m.nijborg@giesbers.nu
Mario Spanjers
DTP-er
m.spanjers@giesbers.nu
Marjon Harmsen
Digital Designer
m.harmsen@giesbers.nu
Mark van Werven
DTP-er
m.van.werven@giesbers.nu
Melanie Bekker
Receptioniste
receptie@giesbers.nu
Michel van Collenburg
Creative Director
m.van.collenburg@giesbers.nu
Michon Boeding
DTP-er
m.boeding@giesbers.nu
Mijanou Haverkamp
Fotograaf
m.haverkamp@giesbers.nu
Milo van de Schuur
Foto & videograaf
m.van.de.schuur@giesbers.nu
Miriam Bolten
Strategy Director
m.bolten@giesbers.nu
Mirjam Roozenboom
DTP-er
m.roozenboom@giesbers.nu
Myrthe Mönnich
Executive Producer Fotografie
m.monnich@giesbers.nu
Nenette Schreurs
Styliste
n.schreurs@giesbers.nu
Nick Groenewold
Art Director
n.groenewold@giesbers.nu
Nick Olijslager
Motion Designer
n.olijslager@giesbers.nu
Paul Heutinck
Vormgever
p.heutinck@giesbers.nu
Petar Pavlovic
Beeldbewerker
p.pavlovic@giesbers.nu
Peter Bakker
DTP Teamleider
p.bakker@giesbers.nu
Peter Lukassen
Financial Director
p.lukassen@giesbers.nu
Rob van der Zwaard
Automatisering
r.van.der.zwaard@giesbers.nu
Robert Riekerk
Logistiek Manager
r.riekerk@giesbers.nu
Robin Hagen
Logistiek medewerker
r.hagen@giebers.nu
Ronald van Beveren
DTP-er
r.van.beveren@giesbers.nu
Ronnie Vink
Producer
r.vink@giesbers.nu
Sabine van Pareren
Business Director
s.van.pareren@giesbers.nu
Sander Verheij
Logistiek & Decorbouw
s.verheij@giesbers.nu
Sanne Wouters
Fotograaf
s.wouters@giesbers.nu
Sasja Sijben
DTP-er
s.sijben@giesbers.nu
Simon van Mierlo
DTP-er
s.van.mierlo@giesbers.nu
Stefan Koetsier
Digital Designer
s.koetsier@giesbers.nu
Stefanie van Zon
DTP-er
s.van.zon@giesbers.nu
Stephan Bais
Executive Producer Audiovisueel
s.bais@giesbers.nu
Tanja Stevens
DTP-er
t.stevens@giesbers.nu
Thomas Scholten
DTP-er
t.scholten@giesbers.nu
Tim de Graaff
DTP-er
t.de.graaff@giesbers.nu
Walter Bouwman
Vormgever
w.bouwman@giesbers.nu
Wilfred van Wessel
ICT
w.van.wessel@giesbers.nu
Willem Minnee
Beeldbewerker
w.minnee@giesbers.nu
Wouter Heetesonne
DTP-er
w.heetesonne@giesbers.nu
Jouw foto hier? Wij zijn op zoek naar nieuwe helden! Zijn wij op zoek naar jou? Bekijk vacatures

Onze klanten

Met trots presenteren wij onze klanten.